Graffiti eemaldaja

25.99 49.99 

Tõhus viis graffiti eemaldamiseks siledatelt pindadelt

Graffiti Remover on kontsentreeritud puhastusvahend, mis on loodud graffiti eemaldamiseks igat tüüpi pindadelt. Kasutatakse graffitivärvi puhastamiseks autodelt, klaasilt, keraamikalt ja plaatidelt, samuti poleeritud kivilt, värvitud ja värvimata metallilt, kummilt, plastilt, pleksiklaasilt (orgaaniline klaas) jm. Puhastab suurepäraselt markeri tinti.
Tänu odavate aerosoolvärvide rohkusele puudutab graffiti probleem kõiki maailma linnu. Graffiti saab teha koheselt ja see kestab kaua. Seetõttu on see nähtus vandaalirühmade seas väga populaarne. Aerosoolvärv tungib sügavale pinnale ja seob tugevalt materjalidega. Värv on vastupidav ka tavaliselt kasutatavatele puhastus- ja pesuvahenditele.
NANO GO GRAFFITI CLEANER lahendab selle probleemi. Lahus põhineb orgaanilistel lahustitel. Toode on biolagunev ja keskkonnale ohutu.
GRAFFITI CLEANER on vedelal kujul, seega tungib see suurepäraselt läbi grafitivärvi struktuuri. Toode on ka amfifiilne – lahustub vees ja orgaanilistes lahustites.

 

Tootekirjeldus

Graffiti eemaldaja

GRAFFITI CLEANER on suurepärane orgaaniline aluseline toode graffiti eemaldamiseks sellistelt pindadelt nagu:

-klaas;
-keraamika;
-plaadid;
-poleeritud kivi;
-värvitud ja värvimata metall;
-auto värv;
-kummi;
-plastist;
-Orgaaniline klaas;
-mööbel;
-saepuit;
-kroom jne.

Kasutamine:

NANO GO GRAFFITI CLEANER kasutamine on kiire ja lihtne: pihustage toodet pinnale ja oodake kuni 15 minutit, pühkige lapiga, mikroreljeefse lapiga või harjaga ning eemaldage jäägid puhastusvahendiga (nt nõudepesuvedelik, APC) või loputage kõrgsurve veejoaga. Vajadusel korrake puhastusprotsessi.

Ärge laske sellel kuivada! Ärge kasutage kuumadel pindadel.
Otseseks kasutamiseks mõeldud toode.

Vertikaalsete pindade puhastamisel ärge laske lahustunud värviga vedelikul maha voolata. Selleks soovitame kanda värvi alla puhastatavale pinnale ACTIVE DISHWASHER-it
Tehke kokkusobivuse test väikesel alal silmapaistmatul alal.

Pakend: 500ml.
Pakend: 1000ml.

Ohutushoiatus:

Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Võib põhjustada unisust või peapööritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Mürgistusteabekeskuse telefon: 16662

Koostisosad: Aqua; 25<50% Gamma-butyrolactone.

Lisainfo

Kaal-

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Graffiti eemaldaja”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga