NANO GO on Ühendkuningriigis asuv keemiaettevõte, mis keskendub leeliseliste toodete tootmisele, hulgi- ja jaemüügile, mis põhinevad nanotehnoloogilistel uuendustel, mille eesmärk on muuta elu lihtsamaks ja keskkonnasõbralikumaks.

Meil on ulatuslik uuenduslike toodete kataloog, mis on spetsiaalselt loodud klientide vajaduste rahuldamiseks.

Töötame kõrgeimate kvaliteedistandardite kohaselt, et pakkuda turul parimaid tooteid.

Meil on ELi tipptasemel keemia- ja teadusinseneride meeskond, kes parandab pidevalt meie toodete kvaliteeti ja pakub realistlikke lahendusi.

Kasutame NANO GO toodete tootmiseks ainult parimaid materjale ja tootmisseadmeid.
Meie uuringud on võimaldanud meil välja töötada uuenduslikke lahendusi ja tooteid, millel on lai valik rakendusi.

Töötame selle nimel, et muuta keemiatööstuse turg revolutsiooniliseks ning arendada edasi kõiki nanotehnoloogia eeliseid puhastamisel, pesemisel ja pindade keraamilisel katmisel.

nanogo_Meist

NANO GO-s me teame, kui oluline on hoolitseda meie planeedi eest, samuti teame keemiatööstuse tootmisprotsessidega kaasnevaid suuri riske ning oleme seadnud endale ülesandeks luua toimiv toode, mis ei mõjuta keskkonda. .

Kõik NANO GO tooted on leeliselised või neutraalse Ph-tasemega, valmistatud keskkonnasõbralikul viisil, vabad agressiivsetest kemikaalidest, saasteainetest nagu kloor või happed, mis võivad mõjutada meie keskkonda või kahjustada osoonikihti. Kasutame ainult regulatiivsetele standarditele vastavaid materjale ja tootmisprotsesse. Keskkonnakaitse on meie jaoks täiskohaga töö ja me tahame saada tugevaks keskkonnakaitse eestkõnelejaks, kohandades oma tootmisprotsesse nii, et meie töö oleks tasakaalus ökosüsteemi eest hoolitsemise sooviga.

NANO GO – TOOTED, MIS TEEVAD REVOLUTSIOONI PUHASTUS- JA PINNAKAITSETÖÖSTUSES

NANO GO-s oleme pühendunud parimate puhastus- ja pinnakaitsevahendite tootmisele. Tänu raskele tööle ja kogemustele, mis on saadud mitmeaastase arendus- ja uurimistööga, oleme suutnud välja töötada uuendusliku valemi, mis põhineb kõrgeimatel keemilistel nanoühenditel, mis annab tõhusaid tulemusi, mis seavad meile Ühendkuningriigi keemiatööstuse etaloni. .

NANO GO pakutavad eelised:

NANO GO tooted on professionaalsed, kvaliteetsed, tõhusad, ökonoomsed, mõeldud professionaalseks ja isiklikuks kasutamiseks.

NANO GO tooted on toodetud keskkonnasõbralikel meetoditel, ilma saasteaineteta, mis võivad mõjutada meie keskkonda või kahjustada osoonikihti. Kasutame ainult reguleerivate asutuste kehtestatud standarditele vastavaid materjale ja tootmisprotsesse.

NANO GO on pühendunud keskkonna kaitsmisele ja NANO GO tooted toetavad seda otsust.

Paljudel meie puhastusvahenditel ja lõhnaainetel on meeldivad looduslikest koostisosadest valmistatud lõhnad, mis aitavad hajutada ja kõrvaldada halbu lõhnu ning annavad meeldiva värske lõhna.

Pakume kõrgeima kvaliteediga tooteid parima hinna ja kvaliteedi suhtega, mis tähendab, et suurepäraste tulemuste saavutamiseks ei pea te kasutama palju erinevaid kemikaale.

NANO GO tooted ei sisalda kloori ega happeid. NANO GO puhastusvahendid on aluselised, enamik puhastusvahendeid on neutraalse pH-tasemega.

Enamikus meie toodetes on Nanohõbe Ag (5-15 ppm) aktiivne komponent ja see fantastiline materjal annab puhastatavatele pindadele antimikroobsed kaitseomadused, mis tagavad parema tulemuse kui teised keemilised elemendid.

Üks meie juhtivaid uuendusi on pinnakaitse. Tänu täiustatud tootmistehnikatele ja parimate materjalide, nanoühendite ja koostisosade kasutamisele oleme välja töötanud kaitsekatte, mis pakub parimaid tulemusi. Pinnakate on nanomaterjalide üks silmapaistvamaid eeliseid. Tänu nanokattele suudavad pinnad, millele meie tooteid kantakse, tõrjuda ära suurema osa mustusest, mustuseplekkidest, saasteainetest ja muudest riknemist põhjustavatest elementidest.

Nanokate annab hüdrofoobsed ja oleofoobsed omadused, mis tõrjuvad vedelikke ja õlisid, mis võivad põhjustada pindade kahjustusi. Samamoodi hõlbustab see oluliselt puhastusprotsesse ja vähendab oluliselt aega, mis kulub nende pindade tõhusaks puhastamiseks.

Aktiivsete valemite kasutamine tagab koostisosade suurema kontsentratsiooni kuupsentimeetri kohta; sel viisil maksimeeritakse toote efektiivsus, ilma et oleks vaja suuri koguseid kasutada.

NANO GO mõtleb oma tarbijatele ja seetõttu oleme välja töötanud tõhusamad tooted.

MEIE EESMÄRK ON PAKKUDA PARIMAID TOOTEID PARIMA HINNAGA

On loomulik, et tahad elada puhtas kodus ilma iga päev higistamata ja erinevatele toodetele lõputult raha kulutamata. NANO GO mõistab neid soove, seega täiustab end pidevalt, otsides uudseid valemeid, lahendusi ja materjale, mis võimaldaksid saavutada tulemused minimaalse kuluga.

Proovige NANO GO tooteid puhastamiseks, immutamiseks, keraamilisteks pinnakateteks, autohooldustoodeteks ja muudeks toodeteks ning vaadake, mida tähendab turu parimate toodete kasutamine.

Meie jaoks on teie heaolu prioriteet!