Eelpuhastusvahend

(1 ülevaade)

8.99 

Eelpuhastusvahend

Alkoholi baasil (99,9% isopropüülalkohol) puhastusvahend desinfitseerib ja neutraliseerib pinna, eemaldab sette, õli, silikooni, vaha ja teised mustused. Toode on mõeldud eelpuhastusvahendiks mitteimavatele ja siledatele pindadele, mida hakatakse töötlema NANO GO pinnakaitsevahendiga mustuse ning jääkide eemaldamiseks.

 

• Kaubamärk: NANO GO®
• Päritolu: Suurbritannia
• Tüüp: alkoholi baasil eelpuhastusvahend enne pinnakaitsevahendi kasutamist
• Kasutusala: mitteimavatele ja siledatele pindadele.

Laos

Tootekood: Paint degreaser 200ml Kategooria: Sildid: ,

Tootekirjeldus

Toode on ettenähtud eelpuhastusvahendiks mitteimavatele ja siledatele pindadele, mida hakatakse töötlema nanokaitsevahendiga – mustuse ning jääkide eemaldamiseks. Alkoholi baasil eelpuhastusvahend neutraliseerib pinna, eemaldab sette, õli, silikooni, mustuse jne. Eelpuhastusvahend on mõeldud sellistele pindadele nagu: klaaspinnad, keraamilised pinnad, värvitud või lakitud pinnad, veljed, plastikmaterjal, kroomitud pinnad, laminaat, kiviplaadid jne. Alkoholi baasil eelpuhastusvahendiga ei tohi puhastada nahka, tekstiili, kunstnahka, veepõhiste värvidega pindu.

 

Rakendusmeetod:

Kasutada lahjendamata kujul. Enne toote kasutamist kindlasti testida eelnevalt väikesel alal nähtamatus kohas. Kanda vahend puhtale, kuivale pinnale ja kuivatada puhta mikrokiudlapiga. Eelpuhastatud pind on nüüd valmis töötlemiseks NANO GO pinnakaitsevahenditega.

• Värvus: Värvitu
• Lõhn: iseloomulik
• Lahjendussuhe: toode otsekasutuseks
• Tollimaksu kood: HS 3402209000

 

Säilivusaeg 36 kuud.

 

 

1 arvustus tootele Eelpuhastusvahend

  1. Erki

    Klaaspinnad tuleb sellega enne ikka üle teha kui pinnakaitsevahendit kasutan. Siis on parim tulemus pinnakaitsevahendil, alguses mitu korda ei saanud aru miks ta nii ei toimi. kirjelduses kõik kirjas, hea lihtne kohe teada saada kuidas mis

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tooteohutus:

ghs pictogram flammesvg 300x300 ghs pictogram exclamsvg 300x300

R11: Kergesti süttiv. R36/38 Ärritab silmi ja nahka. R67: Aurud võivad põhjustada unisust ning iiveldust. S7: Mahuteid hoida tihedalt suletuna. S16: Hoida toode eemal süttimisohust, mitte suitsetada. S24/25: Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga. S26 Silma sattumisel kohe pesta rohke veega ning konsulteerida arstiga. S36/37 Kanda kaitseriietust ning kummikindaid. Väga tuleohtlik! Ärritav!